Zvezda trenirala pred Pafos, dobra vest za Milojevića i Delije
Fudbaleri Crvene zvezde ovog utorka od 21 sat na stadionu “Rajko Mitić” igraju prvi meč plej-ofa Lige šampiona protiv kiparskog Pafosa, a pred ovaj duel crveno-beli su odradili trening.
Na pomoćnom terenu popularne Marakane u ponedeljak su se pojavili svi igrači, pa tako Vladan Milojević može da računa na najjači mogući sastav protiv Kiprana. Prethodnih dana nije bilo poznato koliko su spremni Marko Arnautović i Nemanja Radonjić, ali je potvrđeno da su obojica prisustvovala treningu.
Radonjić je, doduše, trenirao odvojeno, ali njegov povratak u tim je dobar znak za stratega Zvezde.
Trening je protekao u dobrom ritmu, a atmosfera među igračima je bila pozitivna. Milojević je posebno insistirao na taktičkim vežbama i finalizaciji akcija, pripremajući tim za prvi od dva duela sa Kipranima.
Ono što je sigiurno, Delije mogu da budu optimistične, jer je vidljivo da je ekipa spremna i motivisana za izazov koji sledi, a koji donosi nastup u najelitnijem fudbalskom takmičenju Evrope.
Pogledajte delić treninga crveno-belih:
(Telegraf.rs)
Video: Saša Obradović jako opširan posle Partizana: "Pritisak je bio preveliki, verujem u Batlera..."
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Sha
Arnautovic je klasični marketing potez
Podelite komentar
Salah
Tempiraju mu formu za derbi sa Čukaričkim u novembru
Podelite komentar
Grof
On da je bio zdrav nikad nebi dosao u zvezdu
Podelite komentar