
Nenad Lalatović i povratak u srpski fudbal: Evo šta je istina!
Srpski trener Nenad Lalatović juče je podneo ostavku na mesto trenera fudbalskog kluba Budućnost iz Podgorice, posle samo 52 dana na klupi crnogoroskog kluba. Trener koji je tokom karijere predvodio brojne srpske klubove, između ostalog i Crvenu zvezdu, posle je za naš portal izneo prve utiske i javnosti otkrio stvari koje do sada nisu bile poznate.
Naravno, kako to obično i biva, odmah se pokrenula priča oko novog angažmana Nenada Lalatovića, a među poslednjim spekulacijama pominjao se njegov povratak u Mladost iz Lučana.
Kako saznaje Telegraf.rs, uprava kluba na čelu sa Neškom Milovanovićem i dalje nije imala kontakt sa Lalatovićem, brojna imena su na listi kluba iz Lučana, ali i dalje nije poznato ko će zameniti Mladena Dodića. Čelnici superligaša će sesti i u narednim danima započeti potragu za novim trenerom, a dok se to ne dogodi, na klui će upravo sedeti iskusni Milovanović.
Takođe, sudbina Nenada Lalatovića i dalje nije poznata, on će se vratiti u Srbiju, sve su šanse da se ponovo pojavi u srpskom fudbalu, međutim, i dalje ne postoje naznake da će se tako nešto desiti. Kontakta zasad nije bilo ni sa jednim timom, ostavku je podneo sinoć na klupi Budućnosti, koja je neopoziva.
(Telegraf.rs)
Video: Ušli smo na trening Albanije pred duel sa Srbijom: Evo šta smo videli
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Baster
Pomislio sam da smo ga se konačno otarasili. Neznalice uvek hvataju na galamu,a on baš galami. Vulgaran. Ponašanje mu jeste u skladu sa kvalitetom našeg fudbala ali je već provaljen. Počeo da iritira. Nadam se da više neće u srpski fudbal..
Podelite komentar