
Legendarni Vladimir Jugović zadovoljan ekipom Vojvodine: "Ima nekoliko ekstra talentovanih igrača..."
Legendarni srpski fudbaler Vladimir Jugović pratio je iz lože stadiona „Karađorđe“ utakmicu Vojvodina - TSC. Novosađani su slavili sa 2:0, a Jugović je istakao da očekuje dobre rezultate u nastavku sezone.
- Prava takmičarska utakmica. Vojvodina ima za nijansu bolji tim i to je pokazala na ovom meču. Nadam se da će Vojvodina ove godine da napravi ono što zaslužuje i ispuni klupske ambicije - počeo je razgovor Jugović.
Voša je kao tim prikazala odličnu igru, a Jugović dodaje:
- Tu je nekoliko ekstra talentovanih igrača i bilo je lepo videti ih uživo. Potrebno je da nastave ovako i još jače i to će biti dobro i za klub, a kasnije i za njih.
Vladimir Jugović je na stadion došao na poziv predsednika Vojvodine, Dragoljuba Zbiljića.
- Izuzetno mi je drago zbog poziva da budem gost na ovom meču, zahvaljujem se predsedniku Dragoljubu Zbiljiću, biće prilike da posmatram još mečeva do kraja sezone.
Poseta na tribinama je bila dobra, ali klub veličine Vojvodine zaslužuje pun stadion.
- Doći će i to. Sa rezultatima dolazi i sve bolja poseta. Ako Vojvodina nastavi ovako, siguran sam da će i „Karađorđe“ da bude pun - zaključio je legendarni Vladimir Jugović.
(Telegraf.rs / FK Vojvodina)
Video: Radnički poveo u 73. minutu sa 2:1 protiv Partizana, Zvezdino dete pogodilo
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.