Raća Petrović se vraća u srpski fudbal: "Ima privlačnu ponudu iz Srbije..."

M. M.
M. M.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Ništa od Kipra, Radosav Petrović je odlučio da odbije ponudu tamošnjeg Ipsonasa zbog one privlačne koju je dobio iz Srbije!

Tako barem tvrdi medijski predstavnik Ipsonasa, Kristoforus Mihaeludis, koji je naveo da je sa Petrovićem sve bilo dogovoreno, ali...

- Sve smo se dogovorili sa Petrovićem, potpisi su bili spremni, ali se on povukao u poslednjem minutu i rekao nam da je dobio privlačnu ponudu iz Srbije. Nismo želeli da insistiramo više, pustili smo ga da sam odluči, tako da ga nismo doveli - rekao je Mihaeludis.

Nije poznato koji tim iz Srbije želi Petrovića, mada se ovog leta spekulisalo da bi mogao da se vrati u Partizan, klub iz kog se otisnuo u inostranstvo.

Nekadašnji reprezentativac Srbije ima 36 godina i slobodan je u izboru nove sredine, što znači da stiže bez obeštećenja.

(Telegraf.rs)

Video: Navijači Partizana ovacijama pozdravili Marića, Veličkovića i Tepića na promociji novog dresa

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Pfc

    28. avgust 2025 | 17:59

    Moze Raca u partizan,treba nam jedan iskusni veznjak,i onako je on partizanovo dete,oseća klub ,oseca grb

  • Realno

    28. avgust 2025 | 17:58

    Ko?

  • Bata

    28. avgust 2025 | 18:53

    Bolje dva kvalitena osamnaestogodišnjaka,u klubu,nego starca koji će samo uzeti lovu,,TSC,, ga verovatno zvao ili ovi iz voše

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA