
Haos u Tirani: Albanci napali poljskog navijača zbog onog što je uradio u centru grada
Veliki incident dogodio se nakon utakmice plej-ofa za Ligu konferencija između Dinamo Sitija iz Albanije i Jagjelonije iz Poljske, koja je završena rezultatom 1:1 i plasmanom gostiju u grupnu fazu!
Na društvenim mrežama pojavio se snimak na kojem se navodi da se jedan navijač poljskog kluba na uvredljiv način odnosio prema spomeniku Skenderbega, koji se nalazi u samom centru Tirane.
Gest je izazvao bes lokalnih navijača, a grupa mladih pristalica Dinama, poznata kao Eagle Boys (U18 grupa), uspela je da pronađe i suoči se sa poljskim navijačem koji je skrnavio spomenik.
Inače, tenzije između navijača ova dva kluba bile su i pre utakjmice, kada su se sukobili na tribinama. Ono što je vredno pomena jeste i fotografija nastala tokom dana, i to baš kod spomenika Skenderbegu, gde su poljski navijači pozirali polugoli.
(Telegraf.rs)
Video: Trening srpskih košarkaša pred meč sa Portugalijom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.