
Vredeo je 100 miliona, sada ga niko ne želi: Ovakav sunovrat fudbalske zvezde je nezapamćen!
U ponoć je završen prelazni rok za lige Petice, a italijanski Komo pred kraj roka raskinuo je ugovor sa Dele Alijem.
Dvadesetdevetogodišnji engleski napadač sada je slobodan i traži novi klub, a spekuliše se da bi karijeru mogao nastaviti u Turskoj ili nekoj zemlji Bliskog istoka koja finansijski nudi velike pogodnosti.
Ali je u Komo stigao ove zime nakon raskida sa Evertonom. Nekada je važio za jednu od najvećih engleskih fudbalskih nada, a 2018. godine njegova vrednost dostizala je 100 miliona evra. Najveći deo karijere proveo je u Totenhemu, gde je u 269 utakmica postigao 67 golova i upisao 59 asistencija.
Povrede i problemi sa trenerima, posebno pod Murinjom, naglo su smanjili njegovu vrednost. Pre Evertona, proveo je polusezonu u Bešiktašu, ali ga je povreda mišića zaustavila na samo 13 odigranih mečeva.
(Telegraf.rs)
Video: Buran tajmaut trenera FMP-a protiv Partizana: Podigao glas na igrače
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
JA
Kupiće ga terza,taman da se ugradi još malo...
Podelite komentar
550
Mozda moze u fk sarajevo i ljajic je tamo tu su negde .
Podelite komentar