Srbija vodi u Rigi: Pogledajte kako je Dušan Vlahović načeo mrežu Letonije!

L. Đ.
L. Đ.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbalska reprezentacija Srbije igra u Rigi protiv Letonije u kvalifkacijama za Svetsko prvenstvo, koje će se naredne godine održati u Sjedinjenim Američkim državama, Kanadi i Meksiku.

Srbija važi za favorita na ovom meču, što je i potvrdila u 12. minutu, kada je došla do vođstva od 1:0.

Sjajno su kombinovali izabranici Dragana Stojkovića Piksija na malom prostoru, Aleksandar Katai je uspeo lepo da ostavi loptu za Dušana Vlahovića, koji je odličnim udarcem matirao golmana Zviedrisa.

Trenutno, Srbija i Letonija imaju po četiri boda u grupi K, s tim što Orlovi imaju utakmicu manje. Sada su na lepom putu da se približe Engleskoj, sa kojom će u narednom meču u kvalifikacijama igrati na stadionu "Rajko Mitić".

Srbija je na putu da se dokopa trećeg uzastopnog Svetskog prvenstva, i videćemo da li će u tome uspeti.

(Telegraf.rs)

Video: Izjava Šejna Larkina posle meča Turska - Švedska

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA