Au, šteta! Luki Joviću poništen spektakularan gol, ovo morate da vidite

L. Đ.
L. Đ.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Fudbalska reprezentacija Srbije igra u Rigi protiv Letonije u kvalifkacijama za Svetsko prvenstvo, koje će se naredne godine održati u Sjedinjenim Američkim državama, Kanadi i Meksiku.

Srbija vodi 1:0 golom Dušana Vlahovića u 12. minutu, a mogla je i da udvostruči prednost u 28. minutu preko Luke Jovića, ali je njegov spektakularan gol ipak poništen.

Njega je lepo uposlio Aleksandar Katai, asistent kod prvog pogotka, Jović je zahvatio volej i postigao prelep gol, ali, sudija je podigao zastavicu. Novi igrač AEK-a iz Atine bio je u očiglednom ofsajdu.

Ostaje žal sigurno za ovim zaista sjajnim golom Jovića, koji će od ove sezone igrati za AEK i Atine, koji vodi srpski trener Marko Nikolić.

Za sada, Luka igra sjajno u Rigi, i videćemo da li će uspeti da postigne gol u nastavku utakmice.

(Telegraf.rs)

Video: Milenković posle Letonije: "Ovakve stvari ne treba da se dešavaju..."

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA