
Arnautović i Katai "brojali do 21" na treningu pred Seltik
Fudbalere Crvene zvezde u sredu od 21.00 očekuje nastavak ovosezonskog evropskog puta, a gost na stadionu "Rajko Mitić" biće Seltik.
Tim povodom, crveno-beli su u terminu od 18 časova, na pomoćnim terenim podno severne tribine Marakane, odradili i poslednji trening pred sutrašnji duel.
Trener crveno-belih, Vladan Milojević mogao je da računa na sve fudbalere osim povređenog Radeta Krunića, a atmosfera u ekipi bila je na zaista vrhunskom nivou.
Trening je počeo standardnim zagrevanjem i trčanjem, da bi se potom prešlo i na popularnu ševu, gde je viđen i posebno zanimljiv detalj.
Naime, u popularnom "krugu" bili su Aleksandar Katai i Marko Arnautović, a saigrači su uspeli da ih nadigraju, i nisu im dozvolili da dođu do lopte do 21 dodira, te je pao i tradicionalni aplauz, dok su se svi sa osmehom obradovali što su uspeli da "nadigraju" dvojicu, od najiskusnijih igrača u timu.
Kako je to izgledalo, možete pogledati u snimku ispod.
Podsećanja radi, Zvezda će ove godine u Ligi Evrope igrati protiv već pomenutog Seltika, kao i protiv Porta, Brage, Lila, FCSB-a, Šturma, Malmea i Selte u okviru ligaške faze drugog po jačini evropskog klupskog fudbalskog takmičenja.
(Telegraf.rs)
Video: Nenad Lalatović veoma emotivan posle pobede Mladosti, pomenuo Dejana Milovanovića
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
DDF
Katai i Arnautovic mogu da igraju samo zadnjih 10-15 minuta i to u zavisnosti od rezultata..."matore rage"posle 2-3 istrcavanja mogu samo da legnu na teren
Podelite komentar