Skandal: Fudbaleri Albanije slavili pobedu nad Srbijom pesmom o UČK teroristi Ademu Jašariju
Fudbalska reprezentacija Albanije slavila je protiv Srbije u Leskovcu sa 1:0 u meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, čime su gurnuli našu selekciju u veoma težak šut do plasmana i u baraž za Mundijal, koji je na programu iduće godine u Kanadi, Meksiku i SAD-u.
Albanci su došli do jako bitne pobede golom Reja Manaja, koji je potom skandalozno i proslavio isti tako što je pokazao orla pred našom klupom sa rezervnim igračima, gde niko iz našeg tima i nije reagovao na ovakvo ponašanje i očigledne provokacije.
Nisu tu Albanci stali, pošto su napravili novi skandali i u avionu kojim su se vratili u Albaniju.
Oni su zapevali čuvenu pesmu posvećenu Adrema Jašariju, poznatom komandantu OVK, koji je za Albance heroj, dok je za Srbiju terorista i ratni zločinac.
- Naši heroji su ovu pobedu posvetili legendarnom komandantu Ademu Jašariju. Da vas uvek vidimo ovakve - napisao je Arlind Sadiku, novinar iz Albanije koji je već mnogo puta bio u centru skandala.
Radi se o pesmi "Mora Fjale", koju izvodi Škurte Fejza, a koja veliča upravo Jašarija.
(Telegraf.rs)
Video: Dinvidi oduševljen atmosferom u Areni
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
crno
Pa ko im je dao povod za to slavlje.
Podelite komentar
c@slav
nek rade sta hoće mi smo skandal ne oni
Podelite komentar
stranac
Ljudi su lepo igrali i borili se za svoju zemlju srcem a ne kao mi individualisti Nema saradnje izmedju igraca osmeha upornosti organizacije
Podelite komentar