Selektoru Albanije rekli da Srbija igra 1:1 sa Andorom, pogledajte njegovu reakciju kada je čuo pitanje

M. M.
M. M.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Zanimljiva scena dogodila se na konferenciji za medije selektora Albanije Silvinja, neposredno nakon prijateljske utakmice njegove reprezentacijeprotiv Jordana.

Dok je davao izjavu novinarima, neko iz sale ga je obavestio da Srbija u tom trenutku igra 1:1 protiv Andore. Novinar je iskoristio trenutak da pita Silvinja za komentar, ali je Brazilac kratko odbio da odgovori, te se nasmejao.

Nedugo zatim, Srbija je ipak privela meč kraju i pobedila je rezultatom 3:1, dok je Silvinjo u nastavku govorio o meču svoje selekcije. Video možete pogledati OVDE.

U nastavku konferencije, selektor Albanije govorio je o rotacijama u timu i upotrebi igrača van standardne postave.

Prijateljske utakmice služe da se isprobaju određene kombinacije. Ne možete samo izvesti 11 igrača koji nikada nisu igrali zajedno i očekivati da sve funkcioniše savršeno – objasnio je Silvinjo.

Govorio je i o taktičkim promenama u meču protiv Srbije.

Sećam se da je Broja zamenjen, da je Uzuni prešao na desnu stranu, a Arbër Hođa na levu. Tada je ostalo još 30 minuta do kraja i tim je počeo da igra bolje. Kao stručni štab, to smo zapamtili – rekao je selektor Albanije.

(Telegraf.rs)

Video: Nikola Kalinić: Možemo svako kolo da menjamio trenera, pobeđujemo

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA