
Milojević dvojicu fudbalera poslao na megdan protivniku u Ligi šampiona: Pomoć kolegi i start Zvezdinog puta
Omladinska selekcija Crvene zvezde nalazi se u Češkoj, gde će u sredu od 14 časova i 30 minuta igrati prvu utakmicu protiv Banjika, u okviru kvalifikacija za Ligu šampiona za mlade.
Perspektivni dvojac sa Marakane - Luka Zarić i Aleksa Damjanović, otputovali su sa ekipom koju očekuju zahtevni izazovi, a sve u cilju plasmana u elitno takmičenje. Oni su ove sezone prekomandovani u prvi tim, zabeležili su debije, dok je Zarić upisao i prvi gol na jučerašnjoj utakmici protiv IMT-a u ubedljivoj pobedi - 6:1. Pored njih, gol bi trebalo da čuva još jedan zalog za budućnost Zvezde - Savo Radanović.
-Filip Dostanić, Savo Radanović, Mateja Ostojić, Balša Papović, Vuk Roganović, Viktor Stojanović, Mateja Lacmanović, Gorazd Ristovski, Leon Ivanović, Mateja Grbić, Ignjat Miletić, Dimitrije Šarić, Pavle Štulić, Davorin Tošić, Uroš Đorđević, Ognjen Mišić, Luka Zarić, Uroš Kikić, Aleksa Damjanović - fudbaleri su za koje se odlučio trener omladinaca Nenad Milijaš.
Revanš utakmica je na programu 5. novembra iza juga Marakane.
(Telegraf.rs)
Video: Vasilije Kostov postao kapiten Zvezde na meču protiv IMT-a
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.