Jezivo! Fudbaler (20) poginuo u užasnoj nesreći: Udario motorom u kravu na putu i umro na licu mesta

D. U.
D. U.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Tragična vest stiže iz Brazila, gde je u saobraćajnoj nesreći poginuo 20-odišnji fudbale Antoni Ilano, koji je motorom udario u kravu i poginuo na licu mesta.

Snimci sa nadzornih kamera na putu BR 343 u državi Pjaui prikazale su uznemirujući snimak na kojem se vidi trenutak nesreće, kada fudbaler motorom udara u kravu koja je šetala drumom tokom noći.

Nesrećni fudbaler verovatno nije imao vremena da reaguje, nakon što je udario u kravu ostao je da leži nepomičan na asfaltu.

Dva svedoka nesreće su potom prišla mladom fudbaleru, ali nije mu bilo pomoći i Ilano je preminuo na licu mesta.

Krava koju je udario je očigledno zadobila prelom nogu, ali je u bolu pokušavala da odšepa sa drugim kravama koje su išle putem.

Antoni Ilano je oprethodno igrao za Altos i Flumineze, pre nego što je prešao u Pjaui, sa kojim je osvojio državno prvenstvo Pjauija 2024. i 2025. godine.

(Telegraf.rs)

Video: Buran tajmaut trenera FMP-a protiv Partizana: Podigao glas na igrače

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA