Igra Voša k'o Barsa! Novosađani opet pobedili 4:1 u Superligi, Lazar Ranđelović neviđeno dominirao u Kruševcu!

D. U.
D. U.    ≫   
Čitanje: oko 2 min.
  • 0

Fudbaleri Vojvodine ušli su u sjajnu formu i hitaju ka vrhu tabele, a u 13. kolu Superlige Srbije zabeležili su novi ubedljiv trijumf i bili su bolji od Napretka u Kruševcu sa 4:1.

Ovo je drugi uzastopni trijumf Novosađana od 4:1 u Superligi, pošto su prethodno na Karađorđu identičnim rezultatom savladali Radnički iz Kragujevca.

Sve je bilo rešeno već u prvom poluvremenu, gde je Vojvodina povela sa 4:0, a briljirao je Lazar Ranđelović, koji je upisao gol i dve asistencije i ozbiljno je ušao u formu, što se poklopilo sa dobrim rezultatima Vojvodine.

Imao je Napredak veliku šansu na početku meča, ali Bastajić nije matirao Rosića, a nakon toga je usledio "blickrig" Vojvodine.

Već u 10. minutu je Kokanović posle proigravanja Ranđelovića matirao Bastajića, a lopta je na putu ka golu zakačila i jednog defanzivca Napretka, što je otežalo posao golmanu Napretka.

Četiti minuta kasnije na semaforu je bilo 2:0 za goste. Odbrana Napretka je smušeno reagovala posle jednog centaršuta sa leve strane, došla je lopta do Ranđelovića, koji je uposlio Vidosavljevića u srcu kaznenog prostora, a on to nije propustio, pošto je neometan šutirao sa nekih petnaestak metara od gola.

I u 19. minutu, kada je Vojvodina povela sa 3:0, Lazar Ranđelović je "namestio" gol. Sjajno je istrčao po desnom krilu, centrirao je po zemlji ka petercu, gde je ponovo viđena nesmotrenost odbrane Napretka, što je iskoristio Milan Kolarević i odbitak je smestio u mrežu bez problema.

Sjajnu partiju je Ranđelović krunisao u 42. minutu, kada je posle tri asistencije i sam bio strelac. Lazar Nikolić ga je uposlio sa desne strane, Ranđelović se sjajno kretao, a onda samo "bocnuo" loptu i majstorski je poslao iza leđa golmana Balevića.

Čuvar mreže Napretka je na poluvremenu izveden i na gol je stao Vladimir Savić, a takođe je trener Radoslav Batak izvršio još dve izmene, a u igru je ušao i Mateja Bubanj, koji je i postigao jedini gol za domaćina na kraju i na taj način je ublažio prednost i postavio konačan rezultat.

Vojvodina je sada na trećem mestu na tabeli sa 24 osvojena boda, dok je Napredak na začelju sa sedam bodova iz 13 odigranih kola.

(Telegraf.rs)

Video: Partizanova dominacija nad Mladosti: Najbolji potezi meča

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA