Legendarni fudbaler ostavio svoju 37 godina mlađu devojku, već je viđen sa misterioznom plavušom
Brazilska fudbalska legenda Romario (59) završio je vezu sa Alisijom Gomes (22), studentkinjom koja je 37 godina mlađa od njega. Romario, koji je ranije priznao da je zavistan od seksa, započeo je romansu sa Alisijom u septembru prošle godine, nedugo nakon što je okončao vezu sa Marsele Seolin, influenserkom 25 godina mlađom od njega.
Iako su tokom poslednjih meseci privukli pažnju medija zbog svoje veze, njihova romansa je sada okončana, a mediji su primetili da su prestali da se prate na društvenim mrežama. Nakon prekida, brazilski mediji su već počeli da povezuju bivšeg fudbalera sa novom ženom, tvrdeći da je viđen na promociji muzičkog albuma u Rio de Žaneiru u četvrtak, gde je bio u društvu misteriozne plavuše s kojom su viđeni kako "šapuću jedno drugom na uvce."
Romario i Alisija upoznali su se tokom njegove izborne kampanje, a prvi put su fotografisani zajedno prošlog oktobra na "Rock in Rio" festivalu, kada je Romario odveo svoju novu izabranicu na koncert Maraje Keri. Njihova veza je postala javna u februaru ove godine, kada je Alisija privatizovala svoj Instagram profil sa 5.000 pratilaca, što je izazvalo spekulacije da su odlučili da svoju vezu čuvaju što je moguće dalje od očiju javnosti.
Romario, inače, ima šestoro dece iz različitih veza, među kojima je i sin kojeg je priznao nakon DNA testa – Rafael Farija, koji je postao njegov sin kada je imao 19 godina, nakon što je otkriveno da je rezultat vanbračne afere sa glumicom dok je još bio u braku sa svojom drugom suprugom Danijele Favato.
Romario je često izazivao pažnju zbog svojih izjava o seksu. U maju 2018. godine je otkrio da je Gabrijelu Žesusu savetovao da ima mnogo seksa pred Svetsko prvenstvo. U januaru 2022. godine izjavio je da je seks uvek za njega "fantastičan" i da bi to radio čak i pre utakmica.
- Ponekad bih ostao kod kuće na dan utakmice. Ako bih se probudio sa željom za seksom, imao bih seks sa svojom ženom, a onda bih otišao na utakmicu. Na terenu, to me činilo smirenim i lakšim - napisao je svojevremeno u pismu za "Plejers Tribjun".
(Telegraf.rs)
Video: Marko Jovanović posle trijumfa Partizana nad Novim Pazarom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.