"Ponaša se kao desetogodišnjak kada...": Ovako o Luki Modriću priča sportski direktor njegovog kluba

V. J.
V. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Odjeknuo je odlazak Luke Modrića iz Real Madrida, posle mnogo godina zatvorio je istorijsku knjigu koju je ispisao sa, možda i najvećim klubom na svetu. Otišao je u Italiju, svi su mislili da će u Milanu "odrađivati" posao, a naslovnice ne prestaje da ispunjava.

Na "čizmi" su oduševljeni njegovim partijama, iako ima 40 godina pravi je lider i ima želju da pravi velike stvari, iako je osvoji sve što se moglo osvojiti u klupskom fudbalu.

Tako nešto je otkrio i Igli Tare, sportski direktor Milana, koji je na "Social Football Summit" u Torinu govorio o njemu.

- Luka ima atipičan karkater, a videti ga kako u svlačionici kao desetogodišnjak slavi nakon pobeda, to je najbolja stvar na svetu - otkrio je sportski direktor Milana torinskoj konferenciji.

Luka Modrić je odigrao za Milan 12 utakmica, postigao jedan pogodak i podelio dve asistencije.

(Telegraf.rs)

Video: Trener Jovan Golić nakon utakmice protiv Crvene Zvezde

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA