Zvezdini igrači posle poraza od Javora otišli "na raport" kod navijača: Vođa Delija održao govor crveno-belima

E. S.
E. S.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od ekipe Javora u Ivanjici sa 1:0, u okviru 16. kola Superlige Srbije.

Iako su crveno-beli bili tim koji je diktirao tempo, pretio i nizao prilike, domaći su uspeli da zatresu mrežu u 84. minutu, kada je pogodio Ognjen Krsmanović.

Delovalo je u prethodnim mečevima da su crveno-beli izašli iz rezultatske krize, s obzirom na to da su vezali tri pobede u tri različita takmičenja, ali su u Ivanjici ponovo kiksnuli.

Očekivano, ovakav ishod se nije baš prijao ni navijačima, te su fudbaleri crveno-belih nakon meča otišli do tribine gde su bile smeštene Delije, a onda je usledio i govor vođe Zvezdinih navijača.

Nije se moglo čuti na snimku šta je to tačno vođa Delija imao da kaže igračima, a nakon što je zavšio, navijači su i podržali fudbalere pred predstojeći evropski meč protiv FCSB-a.

Kako je to izgledalo, možete videti u snimku ispod.

Podsećanja radi, Zvezda će u četvrtak od 21.00 dočekati rumunski FCSB u okviru ligaške faze Lige Evrope.

(Telegraf.rs)

Video: Grmi poznati srpski hit u Beču: Jaka scena u Beču na meču Austrijana i Zvezde

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA