FK Crvena zvezda: Pehari iz Tokija biće izloženi pred početak utakmice sa Vojvodinom
Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je danas da će navijači pred početak utakmice protiv Vojvodine na istočnoj strani stadiona "Rajko Mitić" imati priliku da uživo vide i fotografišu se sa trofejima iz Tokija, iz vremena kada su "crveno-beli" postali šampioni sveta 1991. godine.
Kako se navodi na sajtu kluba, dan uoči obeležavanja osvajanja Interkontinentalnog kupa, navijači će imati priliku da uživo vide istorijske trofeje i fotografišu se sa njima.
"Podsećamo zvezdaše da će 100 dinara od svake prodate karte biti donirano Dečjem selu 'Dr Milorad Pavlović'", saopštili su "crveno-beli".
Fudbaleri Crvene zvezde dočekaće sutra od 17 časova Vojvodinu na stadionu "Rajko Mitić" u 18. kolu Superlige Srbije.
Karte za meč između Crvene zvezde i Vojvodine nalaze se u onlajn prodaji, dok će na blagajnama stadiona "Rajko Mitić" biti dostupne danas od 11 do 16 časova, kao i na dan meča od 11 sati do početka utakmice.
Cene karata su: sever - 400 dinara, istok - 500, zapad - 700, tribina "Siniša Mihajlović" - 1400.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Rukometaši slavili osvojenu bronzu u Zagrebu na trgu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
@bg
Neće. Biće slikanje sa autolimarom, Sašom i Adamom, kao i sa Žaretom sa juga pošto Parangal nije tu.
Podelite komentar
Roki
Steaua nije nikada bila sampion svijeta,samo Crvena zvezda,sa istoka evrope
Podelite komentar
Zdravko
Smederevac da ti objasnim,Steaua nikada nije bila prvak sveta,jeste bila prvak evrope,ali sveta ne,bar pogledaj malo na internetu,inace fudbal pratim od malih nogu.
Podelite komentar