Milojević se oglasio pred meč Šturm - Zvezda i otkrio važnu stvar kada je u pitanju Marko Arnautović

M. M.
M. M.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Malo pre početka utakmice protiv Šturma, trener Crvene zvezde Vladan Milojević dao je kratku izjavu za TV Arena Sport i tom prilikom objasnio odluku kada je u pitanju startna postava.

Navijače Zvezde najviše interesuje Marko Arnautović, pošto se iskusni napadač, koji je bio povređen, našao u startnoj postavi, a Milojević je rekao:

- Ono što mi je bitno jeste da smo doneli odluku da će Marko početi. Nije 100 odsto spreman, ali je izrazio želju, a medicinski tim je dao zeleno svetlo. Nemamo puno opcija, ali to nije ni bitno. Ovakve utakmice u LE morate da pokažete karakter i želju. Jako mi je bitno da igrači ostave srce na terenu – rekao je Milojević, pa se osvrnuo na taktiku:

- Nema neke taktike, moramo da odgovorimo na intezitet i specifičnu igru. Igraju u rombu 4-4-2, imaju te druge lopte. Odigravaju dosta faulova i pritiska. To je ono na šta moramo da odgovorimo, pa posle da pokažemo kvalitet.

Dotakao se i navijača.

- Znali smo da će biti dosta naših navijača, pošto su doputovali iz Srbije, Republike Srpske i dijaspore. Lepo je i nadam se da svi imaju karte, da se osećamo ovde kao kod svoje kuće. Sve ostalo je na nama.

(Telegraf.rs)

Video: Fudbaleri Crvene zvezde izašli na teren "Merkur Arene"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Miša

    11. decembar 2025 | 18:32

    "Pa dobro..." Videćemo kako si spremio meč i kakvu si taktiku odabrao.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA