Nikola Drinčić opet u Superligi, probaće da spasi davljenika

S. I.
S. I.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Nakon najava velikih smena u fudbalskom klubu Napredak, kruševački klub je angažovao novog trenera. Nikola Drinčić je promovisan ovog petka, i na klupi će naslediti Radoslava Bataka, sa kojim je sporazumno raskinut ugovor.

- Minula polusezona nije protekla kako treba, ali ne treba se više osvrtati. Cilj je da napravimo dobar tim, uz podršku predsednika Nenezića i sportskog direktora Ristića i da napravimo neki pomak. Ne bežim od odgovornosti - rekao je Nikola Drinčić na promociji.

Nikola Drinčić je do sada trenirao Omladinac iz Novih Banovaca, Zemun i Radnički iz Niša. Osim njega, ulogu novog sportskog direktora kluba, u narednom periodu obavljaće Bratislav Ristić.

Napredak je u ovom momentu poslednji na tabeli Superlige sa 12 bodova i pred ekipom je grčevite borba za opstanak, pošto čak četiri tima ispadaju na kraju kampanje.

(Telegraf.rs)

Video: Sara Ćirković o ženskom boksu u Srbiji, "kraljicama ringa" i cilju da osvoji zlato u Los Anđelesu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • E

    26. decembar 2025 | 19:19

    Moj Nidžo, cela naša liga a i repka su davljenici. Došla voda do donjih usana pa samo viču " ne talasaj".

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA