Mladost zvanično dovela naslednika Nenada Lalatovića
Čitanje: oko 1 min.
Dileme više nema - Dragiša Žunić novio je trener ekipe Mladost iz Lučana, potvrđeno je na zvaničnim kanalima Super lige Srbije!
Žunić je na klupi Lučanaca nasledio Nenada Lalatovića i predvodiće ekipu do kraja sezone, sa namerom da izbori plej-of.
Pomenuti stručnjak je već jednom bio prvi trener Mladosti, u sezoni 2022/23, dok je donedavno obavljao funkciju trenera kadetske selekcije Plavih.
Mladost trenutno zauzima 10. mesto sa 25 bodova, dva manje od pozicije koja vodi u TOP 8 i na kojoj je Radnički iz Kragujevca.
(Telegraf.rs)
Video: Nvora ističe: "Ne sudite o Grejemu posle nekoliko utakmica"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
534
Da li ima neki klub u Srbiji kome Lalatović nije bio trener? I da li među njima ima neki gde je radio duže od nesec dana?
Podelite komentar