Šok u komšiluku: Čuveni podkast ostao bez voditelja, Milan "digao sidro" posle tri godine!
U eri kada su podkasti i emisij sličnog sadržaja sve češće, jedna se i istakla. Radi se o hrvatskom "Podkast Inkubatoru", koji sada ostaje bez svog važnog člana, što su sami istakli, pošto je Milan Stjelja odlučio da nastavi dalje.
Milan Stjelja je jako poznato ime u hrvatskom novinarstvu, a godinama je radio na TV Nova, dok je poslednje tri godine bio deo Podkast Inkubatora, možda i najpoznatijeg podkasta na ovim prostorima koji je dovodio razne goste u svoj studio.
Inače, Stjelja je u septembru 2024. godine napustio i Novu, posvetio se drugim stvarima, a jedna je upravo bila i mesto voditelja na Podkast Inkubatoru.
On je radio i prvi podkast u 2026. godini, kada mu je gost bio Mindaugas Nikoličius.
Ali, sada je došlo vreme za rastanak.
- Posle tri godine iz Podkast Inkubatora odlazi naš Miljan Stjelja. Miki je u A1 Nogometni podkast doveo brojne, odlične goste koji su sa svima nama podelili bezbroj zanimljivih fudbalskih priča i anegdota koje niste mogli do tada nigde čuti. Hvala Milanu na sjajnom radu i trudi i cela ekipa Podkast Inkubatora mu želi sreću i uspeh u novim poslovnim izazovima - stoji u saopštenju Podkast Inkubatora.
(Telegraf.rs)
Video: Strahinja Rašović pred start Evropskog prvenstva: "Samo da nam glava bude na mestu..."
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Zoran Jovanovic
Djoric, Dzajic, Stojkovic, Stankovc su crne mrlje zvezdi e historije kao ljudi bez karaktera. Prodane duse.
Podelite komentar