Zvezdan Terzić šokirao izjavom: "Nismo ponudili 5 miliona, sve su samo glasine"
Završili su fudbaleri Crvene zvezde sa zimskim pripremama u Antaliji, gde su odigrali četiri kontrolna meča, pobedili Manhajm, Arau i Debrecin i izgubili u generalnoj probi od Salcburga, pred utakmicu koju ovog četvrtka igraju u Malmeu u okviru sedmog kola Lige Evrope.
Crveno-beli nisu bili ni previše aktivni na tržištu, s obzrom na to da je okosnica tima ostala ista, došli su Daglas Ovusu iz Radnika i Džej Enem iz OFK Beograda, a ovih dana se provukla i priča o Markinjosu.
Novi - stari trener Zvezde Dejan Stanković je doskoro imao priliku da radi sa njim u Spartaku iz Moskve, a brazilski list "No Ataque" preneo je vest o potencijalnoj ponudi šampiona Srbije u iznosu od 5 miliona evra.
Posle svega se javio i Zvezdan Terzić i za ruski "Match TV" poručio da su te priče daleko od istinitih.
- Nismo ponudili Spartaku 5.000.000 evra za Markinjosa. Nismo zainteresovani za njega, sve su samo glasine - rekao je generalni direktor kluba iz Ljutice Bogdana.
(Telegraf.rs)
Video: Zvezdan Terzić: "Želim da ostavim Zvezdi novi stadion kada odem iz kluba"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.