Šerif se neviđeno obrukao u finalu Afričkog kupa nacija! Pogledajte šta je uradio pred praznim golom
Bivši napadač Crvene zvezde, Šerif Endiaje propisno se obrukao u finalu Afričkog kupa nacija, tokom utakmice Maroka i Senegala!
Mnogo toga viđeno je na ovom susretu, poništen gol, potom i sporni penal, 15-minutni prekid i neizvesnost, a onda i skandalozni promašen penal Brahima Dijaza, da bi se potom prešlo u produžetke.
Uspeli su Senegalci na kraju u produžecima da dođu do prednosti, i to posle golčine Pape Geja u prvom produžetku, u 94. minutu, kada je posle kontre koju je sjajno istrčao, sa ivice kaznenog prostora "opalio" loptu u dalji ugao, pored nemoćnog Bonua.
Imao je potom i upravo bivši napadač Zvezde, i nekada najbolji strlac Superlige Srbije priliku da stavi tačku na meč, i duplira prednost svog tima, ali mu to nije pošlo za rukom.
Igrao se 111. minut, odnosno drugi produžetak, kada je "sevnula" kontra Senegalaca, a lopta je došla do Šerifa, koji je prvo u trku šutirao pravo u Bonua, a onda, nakon odbrane, natrčao je na odbijenu loptu, i na iznenađenje svih, šutirao pored stative.
Delovalo je na snimku da je Bonu uspeo taman toliko da zasmeta Šerifu da ga natera da pogreši, a kako je to izgledalo, možete pogledati u snimku ispod.
Na Šerifovu sreću, Senegalci su na kraju uspeli da sačuvaju prednost, i dođu do velikog trofeja Afričkog kupa nacija.
(Telegraf.rs)
Video: Radosav Petrović govorio prvi put kao sportski direktor Partizana
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ovo pokazuje
Kolika je ovo Krsina od Igraca☝️ Ispromasivao se dok je igrao za Zvezdu kao niko 😏😏
Podelite komentar
Дража
🌳
Podelite komentar
Milo
Nije to taj, ovo mu je mladji brat od tetke
Podelite komentar