Dve bravure u 60 sekundi: Selta povela, Zvezda ekspresno izjednačila
Mreže su mirovale gotovo 90 minuta, a onda su u samoj završnici utakmice Crvena zvezda i Selta razmenili po jedan neverovatan gol.
Selta je povela spektakularnim golom Fera Lopeza u 87. minutu utakmice. Dohvatio je ispucavanje Rodrigaa, a onda je spoljnom levom šutirao i fantastično pogodio dalji ugao. Mateus nije mogao ništa kod ovog udarca.
Samo 60 sekundi kasnije, Zvezda je već izjendačila, a stadion "Rajko Mitić" video je još jednu bravuru, ovog puta Bruna Duartea.
Brazilac je ušao u igru u 79. minutu i iskoristio je poverenje koje mu je dao Dejan Stanković. Elšnik je odlično pronašao Brazilca koji je samo "bocnuo" loptu preko Radua i doneo veliko slavlje na stadion "Rajko Mitić".
Na kraju, Zvezda će morati kroz baraž za osminu finala, jer je konačan rezultat utakmice ostao 1:1.
(Telegraf.rs)
Video: Elšnik: "Pogotovo kad sudija nešto u**** onda je najjača atmosfera"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.