Predsednik Aleksandar Vučić u društvu Zvezdana Terzića gledao meč Zvezda - Selta u Ligi Evrope

S. L.
S. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Crvene zvezde su remizirali protiv Selte na svom terenu sa 1:1 u okviru osmog, poslednjeg meča u okviru ligaškog dela Lige Evrope. Crveno-beli su tako ostali na 15. metsu i saznali su potencijalnog rivala u 1/16 finala Lige Evrope, a to je Lil ili PAOK.

Na ovoj utakmici je Zvezda imala i jednog "posebnog navijača", a radi se o predsedniku Republike Srbije - Aleksandru Vučiću, koji je praktično neprimetno stigao na stadion. Niko ga nije primetio, dok ga je uvhatila kamera Telegrafa.

Predsednik Aleksandar Vučić je sedeo u loži zajedno sa Zvezdanom Terzićem, te su tako mogli da isprate remi Crvene zvezde protiv jedne moćne ekipe iz Lige petice.

Na utakmici između Zvezde i Selte je bilo skoro 40.000 navijača, dok su crveno-beli ostvarili još jedno evropsko proleće, dok će rivala saznati u petak u 13 časova.

(Telegraf.rs)

Video: Elšnik: "Pogotovo kad sudija nešto u**** onda je najjača atmosfera"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA