Partizan se oglasio pred 178. večiti derbi sa Crvenom zvezdom: Poslali su poruku svojim igračima...

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Pred nama je još jedan, novi, 178. večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana koji će biti odigran na Marakani. Ovaj derbi bi mogao i dosta da utiče na titulu, s obzirom na to da je trenutno razlika između njih na tabeli jedan bod.

Zvezda je u prvom derbiju slavila u Humskoj sa 2:1 u Humskoj, gde su strelci bili Elšnik i Radonjić za crveno-bele, odnosno Jovan Milošević za crno-beli tabor. Zanimljivo, nijedan od ova tri fudbalera sada neće igrati.

Svakako, ostalo je veoma malo, tek nekoliko sati do početka derbija koji je na programu od 17 časova, a oglasili su se crno-beli.

Svesni su u Partizanu da ovaj derbi može i te kako da znači kako na tabeli, tako i na p0lju samopouzdanja pred nastavak šampionata, zbog čega su poslali poruku svojim igračima.

- Uz tebe uvek smo mi - stoji u poruci Partizana, koji je na fotografiji svojih mladih fudbalera dodao i "Partizane napadaj".

(Telegraf.rs)

Video: Grobari "izvalili" saobraćajni znak i poneli ga na Marakanu za 178. večiti derbi sa Zvezdom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA