"Rekoh ti juče": Nemanja Radonjić se javio posle Zvezdine pobede u derbiju

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Na jesenjem derbiju bio je strelac drugog gola, i to tek što je ušao u igru, dok u ovom prolećnom, 178. po redu, Nemanja Radonjić nije igrao zbog suspenzije!

I to ne zbog one disciplinske od strane Super lige, već zbog suspenzije koju mu je, zbog neprofesionalnog ponašanja, izrekla upravo Crvena zvezda.

Nedugo nakon derbija, u kom je Zvezda slavila rezultatom 3:0, Radonjić je na svom Instagram storiju okačio objavu kluba i konačan rezultat.

Potom se javio i u komentare Marka Arnautovića, strelca drugog gola za crveno-bele, gde je, na objavu "Beograd je crveno-beli", Radonjić napisao "Rekoh ti juče".

Marko Arnautović Nemanja Radonjić Foto: Instagram/m.arnautovic7

(Telegraf.rs)

Video: Prelepa Crnogorka je najbolja odbojkašica, pitali smo je koliko voli Zvezdu, a onda nam je pokazala

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Charlie RSSAAAAA

    23. februar 2026 | 08:30

    -19.01.2026 - Lil - Crvena Zvezda 0:1 - 21.01.2026 - Crvena Zvezda - Mega 106:84 KUP JE NAŠ!! - 22.02.2026 - Crvena Zvezda - partizan 3:0 Bože, kako je lepo biti navijač Zvezde najvećeg i najtrofejnijeg Stpskog kluba i kako je teško i bolno navijati za to zlo, partizan iz zagreba.

  • Rajko

    23. februar 2026 | 07:57

    A ko je ovaj?

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA