Srpski zet asistirao za gol u Ligi šampiona, a svi pričaju o kiksu čuvenog golmana gostiju!

S. J.
S. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Atletiko Madrida dočekali su od 18.45 ekipu Klub Briža u revanš meču šesnaestine finala Lige šampiona.

Bolje su Madriđani ušli u meč, napadali su i pritiskali, a u 24. minutu, uspeli su i da dođu do prednosti.

Tada je srpski zet, Jan Oblak, koji je inače u vezi sa Olgom Danilović, ispucao loptu daleko na polovinu protivnika, a primio ju je Aleksander Serlot.

Izborio je norveški napadač ubrzo situaciju za šut i opalio, a Simon Minjole je užasno reagovao, i iako je lopta išla u njega, završila je u mreži.

Kako je to izgledalo, možete videti na snimku ispod.

Podsećanja radi, u prvom meču je rezultat bio 3:3.

(Telegraf.rs)

Video: Dušan Ristić košarkaš

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA