Dragan Stojković Piksi se vraća u Japan!
Dragan Stojković Piksi, bivši selektor reprezentacije Srbije ostavio je dubok trag u Japanu gde će se i vratiti - bar na neko vreme!
Doskorašnji selektor "Orlova" biće specijalni gost na otvaranju novog stadiona u Nagoji, "Paloma Mizuho". Stojković je upravo u tom klubu ostavio neizbrisiv trag i zbog svega toga uprava kluba je odlučila da baš njega pozove na ovu svečanost koja je zakazana za 19. april.
- Sa velikim zadovoljstvom vas obaveštavamo da će Dragan Stojković Piksi uživo prisustvovati na otvaranju novog stadiona ‚Paloma Mizuho‘ u nedelju, 19. aprila. Proveo je sedam godina kao igrač i još šest kao trener, doneo nam je mnogo radosti i nezaboravnih sećanja na obe funkcije. Ovo će biti njegova prva poseta Nagoji posle skoro 13 godina. U tu čast biće u prodaji specijalni dresovi, koji će biti omaž Stojkoviću, ali i premijum sedišta koja nude posebno iskustvo. Dođite i pridružite se Piksiju, da zajedno proslavimo otvaranje ovog specijalnog, svetog tla - stajalo je u saopštenju.
Dragan Stojković Piksi je u Nagoji završio igračku karijeru, a potom započeo i trenersku.
(Telegraf.rs)
Video: Ovako je Zvezda povela protiv Napretka u 3. minutu: Golman ubacio loptu u svoju mrežu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
viski
filozof sa dalekog istoka
Podelite komentar
Strahinja
Sada će Kiksi moći da ponovo sretne sve one ribare i suši-kuvare koje je treniro ! 😃 Kakav bre Kiksi , kakvi bakrači , pijano dete pojma o fudbalu nema ! On je ko fudbalski trener niko I ništa !
Podelite komentar
Boban
Voleli ga ne voleli.Bio je fudbalski velemaistor.jedan od naj boljih ikada.Sve ostalo pi strani
Podelite komentar