Golman Totenhema operiše kilu, hendikep dok se legendarni klub bori za opstanak
Golman fudbalera Totenhema Guljelmo Vikario operisaće sledeće nedelje kilu i očekuje ga pauza od oko mesec dana, saopštio je danas engleski klub.
Kako se navodi, operacija je tempirana da bude tokom reprezentativne pauze kako bi Vikario što manje utakmica propustio.
Italijanski golman će biti na golu Totenhema u nedelju na utakmici 31. kola Premijer lige protiv Notingem Foresta i važnom meču za opstanak oba tima u ligi.
Trener Totenhama Igor Tudor će u odsustvu Vikarija na raspolaganju imati Antonina Kinskog, koji je nedavno igrao prvih 17 minuta protiv Atletiko Madrida, kao i Ostina Brendona i Luku Gintera.
Totenhem se nalazi u jako nezgodnoj situaciji, trenutno je tek 16. u Premijer ligi sa 30 bodova, što je samo jedan više od Vest Hema ispod crte. Situacija u kojoj "pevce" niko nije očekivao.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Napredak promašio nemoguće protiv OFK Beograda u 95. minutu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.