Selektor BiH posle istorije u Zenici i plasmana na SP: "Ponosan sam, nikada mirniji nisam..."
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine se plasirala na Svetsko prvenstvo posle pobede protiv Italije u Zenici! Kin je u 15. minutu doneo prednost Azurima, da bi Tabaković pred kraj susreta pogodio za veliku radost u komšiluku, a već tada se moglo naslutiti da će penali odlučivati o prolazniku na Mundijal.
Espozito i Kristante su bili neprecizni za Italiju, dok je Bosna i Hercegovina bila nepogrešiva i obezbedila plasman dalje.
Selektor Bosne i Hercegovine - Sergej Barberez, bio je prezadovoljan izdanjem svojih momaka.
- Rekao bih da smo zasluženo prošli na Svetsko prvenstvo. Nijebilo jednostavno, ali to je valjda naš put. Verovali smo od prvog momenta, nikada mirniji nisam ušao u utakmicu, ponosan sam na to, rekao sam i momcima da uživaju na delu. Video sam im malo pre u očima, zahvalili su se na emocijama s moje strane - rekao je Barbarez za BHRT.
(Telegraf.rs)
Video: Špijun na treningu BiH pred ključni meč! Vojnik snimao meč Zmajeva
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.