Debakl Milana i Strahinje Pavlovića na San Siru od Udineze: Kraj snova o tituli za Rosonere!

D. U.
D. U.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Milana doživeli su debakl u 32. kolu Serije A, pošto su na svom terenu poraženi od Udinezea sa 3:0!

Milan je ovim porazom i definitivno izgubio trku za Interom, koji ima devet bodova više na prvom mestu, a uz to i meč manje.

Bartesagi je u 27. minutu zatresao svoju mrežu i nagovestio lošu noć za Rosonere. Problem je postao još veći u 37. minutu, kada je Ekelenkamp povisio na 2:0.

Konačan rezultat postavio je Artur Ata u 71. minutu.

Bio je ovo težak debakl za Milan, za koji je čitav meč odigrao srpski reprezentativac Strahinja Pavlović, dok je u startnoj postavi bio i Luka Modrić, koji je igrao do 72. minuta, kada ga je zamenio Jašari.

Ovom pobedom je trka za titulu ostala udvoje, između Intera i Napolija, koji će do kraja sezone voditi bitku, kao što je to bilo i prošle godine.

Standings provided by Sofascore

(Telegraf.rs)

Video: Poljak brutalno nokautirao Albanca

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA