Lalatović cveta kao nikada pre: Evo ko je devojka koja je u njegovom zagrljaju, nova-stara ljubav!
Nenad Lalatović, trener Novog Pazara, objavio je na aplikaciji “Whatsapp” fotografiju sa jednom devojkom, a mnogi su krenuli da spekulišu da je to njegova nova devojka.
Odgovor jeste tačan, ali delimično. Naime, pored Lalatovića je izvesna Dragana, devojka sa kojom je bio u romansi oko godinu dana, a putevi su im se ponovo ukrstili.
Vetrovi iz Novog Pazara i ljudi iz tog grada tvrde da je Nenad Lalatović doživeo neverovatan preporod, i da je nikada srećniji pored svoje devojke, sa kojom je žarko želeo da se pomiri.
Sigurno da će Dragana biti glavni oslonac Nenada Lalatovića od sada i da će trener Pazaraca biti još motivisaniji da ostvari potrebne rezultate. Podsetimo, on je u jednom od intervjua izjavio koliko želi ljubav svog života i porodicu, a želja mu se, po svemu sudeći, ispunila.
(Telegraf.rs)
Video: Grobari zapevali himnu Partizana na sahrani Duška Vujoševića
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mara
Ja pomislih Ceca
Podelite komentar
.
Bas sam se raznezio.
Podelite komentar