Pukla petarda, ali i bruka Nenada Lalatovića: Novi Pazar se izblamirao pred navijačima protiv OFK Beograda
Počeo je plejof Superlige Srbije, a jedan poprilično čudan rezultat je došao iz Novog Pazara, gde je Nenad Lalatović doživeo pravu bruku. On je sa svojom ekipom Novog Pazara poražen od OFK Beograda sa ogromnih 5:1 pred svojim navijačima!
Uh, kakav meč smo gledali u Novom Pazaru. Nenad Lalatović je najavio velika dela, posle početne tri pobede je ušao u krizu rezultata i sada je došao i do trećeg vezanog poraza, koji bi mogao da iskomplikuje mnoge stvari u prvenstvu Srbije.
Novi Pazar je sa ambicijama ušao i u ovaj meč, ali to nije uradio na pravi način. Oni su primili gol već u 23. minutu, kada je Despotovski postigao pogodak za 1:0, doduše, uspeo je 15 minuta kasnije Omoregbe da izjednači na savršen način.
Otišlo se na poluvreme tim rezultatom, ali onda je usledila prava bruka Nenada Lalatovića. Jakuba Silue je postigao gol u 51. minutu za 2:1, a Aleksa Cvetković je postigao pogodak za 3:1 u 68. minutu. Već je tu bilo jasno da će Novi Pazar teško moći i bod da izvuče.
Potpuni potop Novog Pazara napravio je Marko Gobeljić, koji je ušao u igru u 83. minutu, a dva minuta kasnije je asistirao Jegoru Prucevu, da bi dva minuta kasnije i sam postigao gol za konačnih - 5:1.
(Telegraf.rs)
Video: Srđan Blagojević nakon pobede protiv Železničara iz Pančeva
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Raška
Jos dva kola i biće Srbine mars iz Pazara, a ti Nenade ces cutati u Srpskom Pazaru i neces smeti nista reći,
Podelite komentar