Partizan se oglasio zbog izaslanika Donalda Trampa: "Rukovodstvo kluba nije bilo zvanično obavešteno"
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Горан
То је све гробарска машта!Још да ми поверујемо😁😂
PAOKara
Naravno da nema,tako ste i Savidisa oterali sa JNA.Zamilsim milijarder dosao u priljateljsku posetu,kao da ime vreme za bacanje.Dosao covek da kupi klub,ali ga lopurde oterale.
Дража
Чу да види трофејну салу партизана!? 🤣 Осим трофеја из то(а)летове ере нема ништа друго да се види! Поведите га 300 метара даље, да се нагледа ко човек!