Srpski napadač rešeta mreže i nalazi se u formi života, doneo nam EP, sad strelac u derbiju glavnog grada

S. I.
S. I.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Rojal Uniona pobedili su Anderleht u briselskom derbiju i to u gostima sa 3:1 i na pet rundi pre kraja Župiler lige sezone preuzeli prvo mesto na tabeli sa 46 bodova, dva više od Klub Briža. Anderleht je četvrti sa 28.

Utakmicu na "Loto Parku" obeležio je crveni karton za Kilijana Sardelu na kraju prvog poluvremena, koji je utakmicu odveo van domašaja domaćina, koji se oper radovao golu Srbina.

Mihajlo Cvetković je osmi put bio strelac od dolaska iz Čukaričkog i nalazi se generalno u dobroj formi, pošto je postigao četiri gola na poslednjih šest okršaja za klub, a ako na to dodamo i omladinsku reprezentaciju Srbije, koju je odveo na Evropsko prvenstvo sa dva gola, među kojima je i onaj sa pola terena protiv Engleske, odnosno odlučujući protiv Poljske.

Ovoga puta je njegov gol došao u 32. minutu, tada je smanjio minus na 1:2, pošto je Adem Zorgan dva puta bio strelac u prvih 25 minuta.

U nastavku meča Giljerme Smit je potvrdio pobedu, pa Rojal Union hita ka novoj tituli!

(Telegraf.rs)

Video: Dejan Stanković Trener FK Crvena Zvezda

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA