Lalatović: “Dinamo ne može da se bori sa Zvezdom, zbog dobrog stanja u državi je uživanje…”

V. J.
V. J.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 4

Nenad Lalatović, trener Novog Pazara, pričao je o aktuelnim temama u srpskom fudbalu, poredio Crvenu zvezdu i Dinamo, otkrio kakve plate imaju Partizan i Vojvodina i zaključio da igrači uživaju u Srbiji zbog dobrog stanja u državi.

On se u podkastu “Mozzart 2x45” dotakao tih stvari, finansijske situacije u našem fudbalu, ali i poređenja sa nekim prošlim vremenima.

- Nekadašnje vreme i ovo sada ne mogu da se porede. Sve pohvale za našu ligu, primanja u Srbiji su sada redovna i u regionu su sigurno najveća. Dinamo iz Zagreba ne može da se bori sa Crvenom zvezdom po platama, nema šanse. Zvezdini igrači imaju primanja kao da igraju u Šalkeu, Leverkuzenu, čak i u Barseloni. A ostali klubovi, poput Vojvodine i Partizana, plaćaju igrače bolje nego u Belgiji ili Holandiji. Verujte mi. Ovde je sada uživanje biti igrač, a to je sve zahvaljujući dobrom stanju u državi - rekao je Lalatović.

Nenada Lalatovića čeka ključni sastanak sa upravom Novog Pazara, posle kojeg će biti poznato da li ostaje trener ili ide dalje.

(Telegraf.rs)

Video: Kakav promašaj u srpskom fudbalu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA