Novi haos u Francuskoj! Ispali u doigravanje za opstanak, navijači upali na teren i zaleteli se na igrače!

S. J.
S. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Fudbaleri Nice remizirali su bez golova sa ekipom Meca, u direktnom meču za opstanak u Ligi 1, te će tako tim sa Azurne obale igrati u doigravanju protiv Sent Etijena!

Nije se to dopalo navijačima Nice, koji su izazvali pravi haos po završetku meča, identičan onom koji smo prethodno videli u Nantu.

Upali su huligani domaćeg tima u teren, i zaleteli se ka igračima, koji su već pobegli u svlačionice, poletele su i baklje ka tunelu, i sve je delovalo kao preslikano scenama iz Nanta.

Ipak, odmah su reagovali i organi reda, koji su uspeli da odbiju nalet huligana, i spreče upad u tunel.

Kako je sve to izgledalo, možete pogledati u nastavku teksta.

(Telegraf.rs)

Video: Radoslav Petrović o odlasku Vanje Dragojevića i Ognjena Ugrešića iz Partizana

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Radovan

    18. maj 2026 | 00:35

    Ma jok oni tvrde da smo mi Srbi divljaci i varvari a oni (zapad) su kulturni i vaspitani?!? Nanu im naninu pa kad smo mi Srbi jeli viljuškama oni su prstima kidali. Kao što je SI rekao trampu: "naša kineska civilizacija postoji 4000 g a vaša 300 g i nemoj da nas učite demokratiji i kulturi". Samo što to nijedan zapadni mediji nije objavio ali ko hoće može naći u internetu i šta se sve dešavalo. Pozdrav

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA