Bosna i Hercegovina ga šokirala i obrukala u Zenici, on ispisao istoriju i postao najbolji u sezoni

S. L.
S. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbalski klub Inter je došao do još jedne titule u Seriji A, gde su bili ubedljivi u odnosu na konkurenciju. Zbog toga je skromno priznanje dobio i njihov levi bek Federiko Dimarko, koji je dobio nagradu za najboljeg igrača u prvenstvu.

Federiko Dimarko je ove sezone nastupio na 34 utakmice u Seriji A, propustio je samo četiri, a za to vreme je imao šest golova i 18 asistencija, čime je oborio rekord prvenstva.

Osim DiMarka, Kristijan Kivu je dobio nagradu i za najboljeg trenera ove sezone u Seriji A.

Nagrada za najboljeg golmana je otišla u ruke Srbinu Miletu Svilaru, najbolji defanzivac je igrač Kaljarija Marko Palestra. Najbolji vezni fudbaler Niko Paz iz Koma, dok je napadač Lautaro Martinez.

Kenan Jildiz je proglašen najboljim mladim fudbalerom.

(Telegraf.rs)

Video: Bibars Natho progovrio posle odlaska u penziju: "Borili smo se i kad smo znali da nemamo šanse"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA