Bez promena u Zvezdi: Svetozar Mijailović reizabran na mesto predsednika kluba, četvrti put u nizu
Fudbalski klub Crvena zvezda obavestio je danas javnost da je Svetozar Mijailović reizabran na mesto predsednika kluba, čime će započeti svoj četvrti uzastopni mandat na čelu crveno-belih.
Poverenje su mu još jednom ukazali zvezdaši, članovi kluba na direktnim izborima. Prema rečima Crvene zvezde, to predstavlja potvrdu vrednosti koјe zastupa, a koјe će i u narednom periodu donositi stabilnost i obezbediti kontinuitet uspešnog rada ovog kluba.
Izborna komisiјa FK Crvena zvezda, u skladu sa Pravilnikom o izborima, obјavlila je i rezultate izbora za predsednika, održanih 22. i 23. maјa 2026. godine.
Ukupno 1.010 birača glasalo јe na biračkom mestu ili elektronskim putem.
Rezultati glasanja:
· „ZA“ izbor Svetozara Miјailovića: 930 glasova
· „PROTIV“ izbora Svetozara Miјailovića: 75 glasova
· Nevažećih listića: 5
Na osnovu navedenih rezultata, Svetozar Miјailović izabran јe za predsednika FK Crvena zvezda.
Izborna komisiјa Crvene zvezde se takođe u saopštenju zahvalila svim članovima Kluba koјi su učestvovali u izbornom procesu i svoјim glasom doprineli sprovođenju izbora u skladu sa Statutom, Pravilnikom o izborima i Pravilnikom o članstvu.
(Telegraf.rs)
Video: Bruno Duarte vratio Zvezdu u život, crveno-beli smanjili minus protv OFK Beograda
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
kum ruzvelt
Ovaj misli da je Tito još živ. Ćacilend
Podelite komentar
Federer
ovaj je neki rod Krkobabića
Podelite komentar
Елвис
Значи имаће 83..године кад му истекне следећи мандат е вала свашта докле више ,како га није срамота еј бре 83 године ..
Podelite komentar