Bivši igrač Zvezde se javio zbog Pojasa Presvete Bogorodice: "Devet sati čekanja... Jedan trenutak blagoslova"

S. L.
S. L.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Srbija i Beograd su poslednjih dana centar za sve vernike u regionu.Pojas Presvete Bogorodice je nedavno došao u našu prestonicu, na hiljdae vernika čekaju da mu se poklone, pre nego što sutra (6. juna) i svečano bude ispraćen za manastor Vatoped na Svetoj Gori. Jedan od mnogih koji čekaju je i bivši fudbaler Crvene zvezde Nenad Gavrić.

Nekadašnji prvotimac crveno-belih, a sadašanji član ekipe Dinamo Jug je objavio fotografiju oko ponoći da je stigao u Hram Svetog Save, dok je objavio i još jednu gde je pokazao da je proveo čitavu noć u redu kako bi video relikviju.

Konačno, Gavrić je oko 10 časova i stigoa na red, ušao je u Hram i to je takođe postavio na svom Instagram profilu.

- Dvet sati čekanja... Jedan trenutak blagoslova - napisao je Nenad Gavrić na svom Instagramu.

Nenad Gavrić Foto: Instagram / nenadgavric12

Pored Nenada Gavrića, ogroman broj poznatih sportista, ali i ljudi iz drugih sfera je čekao kako bi dobio trenutak sa relikvijom.

(Telegraf.rs)

Video: Nikad tužniji početak finala ABA lige: Minut ćutanja za čuvenog Edina Avdića...

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Ali

    5. jun 2026 | 11:56

    najvažnije je da je objavljeno na IG,da nije,niko ne bi znao.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA