Zvanično: Miloš Milojević novi trener Al Nasra! Srbin nasledio Slavišu Jokanovića u UAE

S. G.
S. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Srpski stručnjak Miloš Milojević zvanično je imenovan za novog trenera Al Nasra, potvrdio je klub iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Kako je saopšteno, Milojević je potpisao jednogodišnji ugovor i predvodiće prvi tim tokom sezone 2026/27. Na taj način nastavlja karijeru na Bliskom istoku, gde je prethodnih godina ostvario zapažene rezultate.

Nekadašnji trener Crvene zvezde dobio je poverenje uprave Al Nasra sa ciljem da ekipu vrati u borbu za najviše domete u domaćem prvenstvu i kup takmičenjima.

Klub je vest o angažovanju srpskog stručnjaka objavio putem svojih zvaničnih kanala, poželeo mu dobrodošlicu i mnogo uspeha u predstojećoj sezoni.

Nekadašnji trener Crvene zvezde na klupi kluba iz Dubaija nasledio je svog sunarodnika Slavišu Jokanovića, koji napušta tim nakon sezone u kojoj je Al Nasr završio na šestom mestu šampionata.

Milojević se tako vraća u dobro poznato okruženje, pošto iza sebe već ima bogato iskustvo rada u UAE. Tokom dosadašnje karijere vodio je Al Vasl, sa kojim je ostvario zapažene rezultate, a zatim i Al Šardžu, gde je dodatno potvrdio kvalitet.

(Telegraf.rs)

Video: Nenad Kostić zaplakao zbog smrti Edina Avdića u prenosu uživo, njegov govor će se zauvek pamtiti

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA