Saša Ilić razgovarao sa Partizanom, ali dogovora još nema!
Tokom jučerašnjeg dana Žarko Lazetić je bio na razgovoru u Partizanu, kao pik za naslednika Srđana Blagojevića, koji će karijeru nastaviti u Akronu, a nešto kasnije telefonski razgovor je obavljen i sa Sašom Ilićem.
Danas kasno posle podne pojavila se vest da je Ilić novi trener crno-belih, ali to baš i ne odgovara istini, jer nikakav dogovor nije postignut, saznaje Telegraf iz izvora bliskih legendarnom kapitenu.
Štaviše, Ilić je jasno poručio da je raspoložen da razgovara sa čelnicima kluba iz Humske samo u slučaju da postoji ozbiljan plan za budućnost. To podrazumeva strategiju kluba, ali i novac da se oformi ozbiljan tim koji će biti konkurentan.
Baš kao i Lazetić, nekoliko sati ranije, Ilić je uveravan da će sve biti u redu i da će biti mnogo bolje nego ranije. Međutim, na tome je sve i ostalo.
Niti je dao pristanak za povratak u klub, jer dalje od telefonskog razgovora ništa nije ni otišlo, niti je, sem usmenog obećanja, dobio bilo kakve garancije da će klub uspeti da zatvori finansijsku i ekipnu konstrukciju, kako bi postao konkurentan i mogao da se takmiči.
Kome je išlo u prilog da Sašu Ilića imenuje trenerom pre njegovog konačnog "da" i šta je želeo da postigne time, to je već kompleksno pitanje.
(Telegraf.rs)
Video: Delegati stigli na Skupštinu FK Partizan: Tu su Mijatović, Milka Forcan, Rasim Ljajić, Saša Ilić...
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.