Napredak doveo bivše igrače Zvezde i Partizana, novi sportski direktor radi punom parom
Fudbalski klub Napredak nastavlja sa ojačanjem sastava za sledeću sezonu, pošto su u Kruševac stigli nekadašnji igrači Crvene zvezde i Partizana – Stefan Milošević i Petar Gigić!
Milošević igra na poziciji levog beka, dobro je poznato ime na superligaškoj sceni. Stigao je u Napredak iz Javora, dok je u sezoni 2016/17 nastupao na Marakani.
Gigić, s druge strane, dolazi posle epizode u Tadžikistanu, a dres Partizana nosio je od 2019. do 2021. godine – uz odlaske na pozajmice. Igra na poziciji napadača.
Podsetimo, Napredak je u sezoni iza nas ispao u Prvu ligu. U međuvremenu su stigla nova imena kada je u pitanju sportski sektor, a uz trenera Sašu Mićovića, na mesto sportskog direktora imenovan je Nenad Mirosavljević.
Čarapani su nedavno doveli i Filipa Stuparevića, kao i još nekoliko proverenih imena. Naravno, sa ciljem da se ekspresno vrate u elitni rang.
(Telegraf.rs)
Video: Sukob fudbalera Železničara i Debrecina na pripremnoj utakmici
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.