Zubairu stigao do het-trika u poslednjoj proveri Partizana: Pogledajte sva tri njegova gola protiv Nafte

S. T.
S. T.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Fudbaleri Partizana u poslednjoj proveri pred početak Superlige Srbije sledećeg vikenda kada gostuju Zemunu, igraju i više nego fantastično u Sloveniji protiv Nafte, gde vode sa 4:0 posle oko 60 minuta igre.

Igrač koji se ubedljivo najviše istakao na terenu je Ibrahim Zubairu, koji je stigao do het-trika, pošto je jedan gol postigao u prvom, a preostala dva u drugom poluvremenu.

Redom je rešetao Zubairu mrežu Nafte. Prvo je u 18. minutu uspeo da se nađe u situaciji jedan na jedan sa golmanom nakon sjajne lopte u prostoru. Šutirao je slabije, ali dovoljno dobro da lopta završi u mreži.

Drugi gol došao je posle novog dubinskog pasa. Primio je loptu u kaznenom prostoru, driblingom je izbacio jednog od fudbalera Nafte, a onda je loptu smestio u mrežu. Tada se igrao 52. minut.

Na kraju, treći gol Zubairua stigao je u 55. minutu, kada je posle potpunog karambola još jednom smestio loptu u mrežu.

Pogledajte sva tri njegova gola u snimcima koji se nalaze u samoj vesti.

(Telegraf.rs)

Video: Treći gol Zubairua, niko ne može da zaustavi fudbalera Partizana

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA