Srbin bio pomoćnik Radomiru Antiću, radio u Partizanu, sad će sa Postekogluom predvoditi Ronalda i ekipu
Srpski fudbalski trener, Aleksandar Rogić napravio je jedan od najvećih iskoraka u trenerskoj karijeri, pošto je potpisao za Al Nasr!
Rogić je u jedan od najbogatijih klubova na svetu stigao kao pomoćnik u stručnom štabu, gde je potpisao dvogodišnji ugovor, a imaće priliku da sarađuje sa bivšim trenerom Totenhema, Angeom Postekogluom, ali i sa mnogobrojnim fudbalskim zvezdama, od kojih se svakako posebno najviše izdvaja Kristijano Ronaldo!
Po potpisu, Rogić nije krio zadovoljstvo, kako zbog samog dolaska, tako i zbog uslova u klubu, trening kampa, saradnika u stručnom štabu, kao i samog grada.
Inače, Rogića i Al Nasr očekuje put na pripreme u Portugal, gde se nalazi jedna od baza Saveza Saudijske Arabije, a tek 12 dana uoči početka prvenstva, očekuje se da tim bude kompletan, s obzirom na veliki broj reprezentativaca koji su nastupili na Mundijalu.
Inače, Rogić je dobro poznato ime u fudbalskom svetu, i iza sebe ima bogatu karijeru. Radio je kao pomoćnik Radomira Antića u reprezentaciji Srbije, istu funkciju obavljao je i u Partizanu kada je trener bio Vladimir Vermezović, dok je do nedavno bio i pomoćnik Marku Nikoliću u AEK-u i CSKA.
Što se samostalne trenerske karijere tiče, Rogić je radio u Estoniji i Poljskoj, gde je predvodio Levadiju i Arku.
(Telegraf.rs)
Video: Anketa - Erling Haland: Sa ili bez kose?
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Lemi
Bravo…menadzerska kombinacija..sto nam ne kazes koliko vracas?
Podelite komentar