Ovo se zove "španska škola"! Rijera poručio: "Ne mogu da obećam poene i titulu, a ono što mogu..."

S. G.
D. U.
V. J.
S. G. D. U. V. J.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Na stadionu „Rajko Mitić“ Crvena zvezda je predstavila Alberta Rijеru kao novog šefa stručnog štaba.

Španac je odgovarao na niz pitanja, a u jednom momentu se obratio i navijačima i objasnio šta od njega može da se očekuje.

Nije želeo da daje bilo kakva obećanja koja se tipu osvojenih titula, već je objasnio.

- Bio sam pomoćnik trenera. I kao igrač sam imao sreće da sam imao 23 trenera. Volim da kažem, ne postoji bolji ili gori, naravno svako će reći da je Gvardiola najbolji, jer je osvojio mnogo trofeja. Ali složio bi se kad sam ga pitao, osvojio si velikih trofeja sa velikim kluboima, ne znam šta bi uradio da si vodio manje klubove.

- Nemam čarobni štaić, ne mogu da obećam nešto. Ne mogu da obećam titulu i poene, ali mogu da obećam da ćete biti zadovoljni kako tim igra. Ako dobro igrate, onda pobeđujete u utakmicama. Bitno je "kako". Svi hoćemo da pobedimo, ali je bitno kako tim i klub pokazuju prema navijačima, to će nam dati zadovoljstvo. Već sam naučio, svi su bili na pozitivan i negativan način. Pazim da neki treneri što su radili, da ja ne ponovim te greške. Ne postoje treneri koji su isti, ne pokušavam da kopiram - zaključio je Španac

(Telegraf.rs)

Video: TSC slavio protiv Jedinstva sa Uba u ludom meču Prve lige Srbije

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA