"Bio sam spreman da umrem": Tiknizjan napustio Zvezdu, plakao kao kiša, otkriven snimak njegovog odlaska

V. J.
V. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 4

I da, definitivno će neki stranci zauvek ostati u srcima večitih rivala... Mnogi su prolazili Marakanom i Humskom, samo oni najvredniji su ostavili neizbrisiv trag. Jedan od njih je sigurno i Nair Tiknizjan koji je u samo godinu dana postao miljenik Delija, a sada je njegov put u Beogradu završen.

Otkriven je i snimak njegovog odlaska, odnosno poslednje reči koje je imao za saigrače, a zasigurno mu ovo nikada neće zaboraviti cela zvezdaška javnost.

Emotivno se obratio Tiknizjan bivšim saigračima, zaplakao i bio surovo iskren. Prišao mu je odmah Marko Arnautović, a kasnije i ostali fudbaleri. Evo šta je Jermenin rekao prilikom odlaska i poslednjeg treninga u Crvenoj zvezdi:

- Plačem, jer uvek sam bio iskren ovde. Bio sam spreman da umrem za svakog na terenu. Nije uvek sve ispalo kako treba. Hvala vam, hvala ovim ljudima,

(Telegraf.rs)

Video: Nestvarni promašaji u Superligi Srbije, kako je ovo Novi Pazar uopšte preživeo?

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • .

    18. avgust 2026 | 11:37

    Jedno od najboljih pojacanja u poslednji 5 prelaznih rokova! Puno srece!

  • Raša

    18. avgust 2026 | 11:53

    Ode sve što vredi, cepanke ostaju !!!

  • Srbija Beograd

    18. avgust 2026 | 11:44

    Sve najbolje Tiknizijan dobar si momak pobego si od sekte, jer tamo iskrenost i istina nije bas u najboljem redu neka te sreca prati gde god ides i igras, neka te povrede zaobidju i da budes u top formi udba te nije postovala kako teba tako je i u Partizanu nazalost.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA