Saznajemo! Trener Partizana u besu poručio da odlazi: Lazović i Saša Ilić sastanče u Lučanima, čeka se epilog!

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 88

Odmah posle meča u Lučanima, u kome je Partizan teško poraẓ̌en od domaće Mladosti sa 3:1, trener Saša Ilić se upustio u razgovor sa generalnim direktorom Dankom Lazovićem.

Ilić se nije pojavio pred kamerama Arene sport kako bi dao uobičajeni komentar utakmice, nije došao ni na konferenciju za medije, a upućeni kažu da je u besu poručio da želi da ide, pa se Lazović "spustio" u klupske prostorije stadiona ne bi li pričao sa igračkom legendom kluba...

Epilog? Teško je naslutiti, iako je Ilić već duže vreme nezadovoljan prelaznim rokom, kvalitetom tima, ali i ponašanjem nekolicine igrača u svlačionici.

Odnosno, anarhijom čiji je generator Demba Sek, sa još nekolicinom stranaca, ali i domaćih igrača koji su u tom "kolu".

Stručni štab tu bitku vodi još od početka leta, reakcija kluba na ispade pojedinaca, posebno Seka, koji je kasnio na treninge, bežao iz karantina noću (pred meč sa Zemunom je preskakao ogradu sportskog centra u 03.00 ujutru), nasrtao na saigrače u Sloveniji, nekoliko puta izostala i otišlo je predaleko.

Sve je jasno moglo da se vidi na terenu Lučanima gde je nekoliko igrača izgledalo kao na terminu malog fudbala sa prijateljima.

Na kraju će se tradicionalno verovatno slomiti na treneru, no, kada se pogledaju ulaganja, tim i sve što se dešavalo tokom lela, Partizan je zapravo tu gde i pripada kvalitetom.

Na 12. mestu sa tendencijom da bespovratno potroši još jednu legendu kluba. Ovoga puta jednu od najvećih.

(Telegraf.rs)

Video: Anketa - Erling Haland: Sa ili bez kose?

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • W E A L D S T O N E

    23. avgust 2026 | 23:51

    I da ode šta će to promeniti ? Iskreno on će se rešiti bede i to je to .

  • Miki

    23. avgust 2026 | 23:45

    Za nedisciplinu igraca uvek je kriv trener.Šta uprava ima sa tim.Jednostavno ga izbaciš iz tima,neka trenira odvojeno.Ovako,on nedisciplinovan a nagradjen je minutažom.

  • W E A L D S T O N E

    24. avgust 2026 | 00:00

    Ko im samo uvali onog Kojzeka i onog kvazi Brazilca koji izgleda kao gospodin u poodmaklim godinama - Tužno je to jer bez obzira na klupsku pripadnost ipak je to Beogradski Partizan - Sramota !

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA